ANASAYFA

FİRMAMIZA GENEL BAKIŞ

ELCAB KABLO PROFİL SANAYİ TİCARET A.Ş

Kalite ve Doğru Hizmetin Adresi Elcab Kablo

"Elcab Kablo Kurulduğu 1998 Yılından günümüze kadar, kaliteli hizmet anlayışı ve insana değer ilkesi ile varlığını sürdürüyor"


Üretim Merkezlerimizde yüksek ısıya dayanıklı silikon kablo, cam elyaf kablo, silikon conta ve silikon makaron gibi ürünlerin yanı sıra fişli kablo ve PVC kablo gibi çeşitli kompenentlerin imalatında faaliyet göstermekte, silikon başta olmak üzere farklı kabloların gruplama üretimini gerçekleştirerek beyaz eşya yan sanayiine hizmet vermektedir. 7000 m² kapalı alanda, ISO 9001:2015, ISO 14001:2005, ISO 10002, ISO 45001 REACH, ROSH, EAC, TÜV, VDE ve İntertek kalite standartlarında kendi yerinde üretim yapan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile daima ileriyi hedeflemektedir.

Üstün hizmet ve müşteri odaklı yaklaşım ve sektörde geniş bir tecrübe.

Müşteri odaklı üretim anlayışımızla hem ihracat yaptığımız hem de iç piyasada hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına ürün çeşitliliği sağlamak, kalite, üretim ve insan kaynaklarına geleceğe yönelik yatırım yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak üretim politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Elcab Kablo

Üretimde süreklilik kaliteli üretimin yanı sıra kalite kontrol ile mümkündür.

Elcab Kablo

AR-GE

Üretime artı değer katacak tüm çalışmalar AR-GE markezimizde planlanır ve hayata geçirilir.

Elcab Kablo

PLANLAMA

"Her ürün bir planın parçasıdır. Uzman kadrolar yüksek teknoloji makinalar lojistik ve depolama. 1988'den bu yana planımıza sadık bir şekilde çalışıyoruz ve geliştiriyoruz"

Elcab Kablo

MÜŞTERİ ODAKLILIK

"Her gün aynı sonuç almamızı sağlayan insan odaklı üretim politikalarımız ile üretim yapan firmamızın sahib olduğu en büyük değer; Mutlu Müşteriler"

Biliyoruz bu ülke için sorumluluğumuz çok daha fazla


"Elcab Kablo Profil Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Başkanlık görevini yürüttüğü Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) tarafından başlatılan ve gurbette yaşayan, farklı alanlarda bilgi, birikim ve tecrübe sahibi Zonguldaklıların memleketlerine dönerek yatırım yapmak suretiyle şehrin ekonomik ve sınai gelişimine katkı sağlamasını amaçlayan “EVE DÖNÜŞ PROJESİ” Başlatıyoruz "

"EVE DÖNÜŞ PROJESİ” kapsamında Zonguldak, Çaycuma’da üretim tesisi kurmak amacıyla Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi’nde inşa edeceği fabrika binası için tahsis etmiş olduğu 6 dönümlük arazi üzerinde inşaa edeceği fabrika binasının tamamlanmasından evvel bir an önce faaliyete geçmek amacıyla üretimine uygun bir yer kiralamıştır. Elcab Kablo Profil Sanayi A.Ş Aralık ayı itibariyle personel alımı yapıp yine aynı ay içerisinde makine kurulumlarını gerçekleştirip pilot üretime başlamış, Ocak ayı itibariyle de istihdam ettiği 100 personel ile üretim tesisini tam kapasite ile faaliyete geçirerek kurulduğu günden bugüne henüz 1 ay bile geçmeden 14/01/2021 itibariyle pek çok değerli ismin katılımıyla Arçelik’in Eskişehir’de bulunan buzdolabı işletmesine ilk sevkiyatını gerçekleştirmiştir. Kurulum aşamasında gerçekleştirdiği yatırımı adım adım yapacağı makine yatırımlarıyla büyütmeyi hedefleyen Elcab Kablo’nun amacı Çaycuma’da kurmuş olduğu fabrika ile ilerleyen dönemlerde çalışan sayısını 300 kişiye çıkartarak bu vesile ile 2000 kişiye gelir sağlamaktır."