ANASAYFA

Çevreye Ve İnsana Duyarlı Çözüm Önerileri Sunuyoruz

Elcab Kablo, yılların vermiş olduğu üstün tecrübe ile en komplike taleplere bile çözüm getiren silikon kablo seçenekleri sunmaktadır. Yüksek ısı dayanımı ve düşük duman yoğunluğu özelliklerine sahip olan halojensiz silikon kablolarımız en üst düzeydeki talepleri bile karşılayacak nitelikte olup cam elyaf örgülü, çelik ve bakır kaplamalı çift izolasyonlu kablolarımız ile müşteri istek ve taleplerine uygun olarak üretilen ürünlerimiz kendi üretim tesislerimizde düşük maliyetle en kısa sürede hazırlanmaktadır. Elcab Kablo, sahip olduğu teçhizat ve ekipman sayesinde tek ve çok telli gibi çok çeşitli, farklı yapılardaki kabloları üretebilecek güvenilir bir partner konumundadır.

 

Elcab Kablo, uzun yıllardır edinmiş olduğu tecrübe ile sadece beyaz eşya sektöründe değil, makine, elektrik, elektronik, tekstil ve kablo gruplamanın talep edildiği, ihtiyaç duyulduğu her alanda sunmuş olduğu geniş ürün seçeneğiyle güvenilir bir tedarikçi olup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla sunmuş olduğu teslimat koşulları, ürün tasarım desteği ve teknolojik değişimlere uygun olarak sürekli geliştirilen üretim hatlarıyla müşterilerinin rekabetçi piyasa koşullarında ön plana çıkmalarını hedef edinmektedir. Silikon ve PVC kablo üretim hatları tarafından sunulmuş olan düzenli ve güçlü tedarik yapısı sayesinde rekabetçi fiyatlar sunulmaktadır. Bu nedenle bizden teklif almadan fizibilite çalışmalarınızı tamamlamanızı rica eder Elcab Kablo olarak en hızlı ve en rekabetçi hizmeti sizlere sunmak için her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Zira kablo gruplama prosesi tecrübe ve hassasiyet gerektirmektedir. Elcab Kablo olarak bunun yanı sıra müşterilerimizin istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılamak için ürün gamımızı farklı ürün seçenekleri ile geliştirmekteyiz. Bu nedenle tek topraklı 16A, tek topraklı 16A, 2, 5A ve müşteri bazlı özel seçeneklerimiz ile fişli kablo konusunda da müşterilerimizin çözüm ortağıyız.

 

Elcab Kablo farklı uygulama alanlarına sahip değişik ölçülerdeki çok çeşitli profillerin üretimini gerçekleştirmek için sahip olduğu silikon profil ekstrüzyon hatları ile Avrupa genelinde kayda değer bir üretim kapasitesine sahiptir. Çevresel etmenler ile ozona mukavemet ve 300 C’ye kadar ısı dayanımı gibi üstün özellikli çok çeşitli kablolar üretmekte, müşterilerimizin istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Elcab Kablo olarak aydınlatma, yapı-inşaat, otomotiv, medikal, gıda, mekanik, elektronik ve elektrik ekipmanları gibi farklı sektörlerde istek ve talebe göre hazırlanmış çözüm önerileri sunmaktayız. Profillerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve talep ettiğiniz profiller için fiyat bilgisi almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Elcab Kablo müşterilerinin taleplerine uygun olarak en hızlı teslimat koşulları ve rekabetçi fiyat avantajları ile tüm ölçü ve özelliklerde silikon makaron üretimi gerçekleştirmektedir. Kendi kalıp tasarımlarımız ve esnek üretim proseslerimiz ile ürettiğimiz silikon makaronlarımızı en üstün kalite ve en uygun fiyat avantajı ile zamanında müşterilerimize sunmayı garanti etmekteyiz. Bunun yanı sıra camelyaf ve çorap makaron seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Silikon profiller beyaz eşya ile ev ve endüstriyel tip fırın ve pişiricilerde kimyasalların oluşturduğu olumsuz etkileri önlemek için kullanılmaktadır. Teknik departmanımız müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda özel gereksinimleri karşılayacak güvenilir ürünlerin üretimi konusunda uzman olup en iyi hizmeti zamanında ve en uygun koşullarda sunmaktadır. Elcab Kablo olarak yırtılmaya dayanıklı, kompresyon özellikli, 300 C’ye kadar ısı dayanımlı, buhar, yağ ve kimyasallara karşı mukavemetli farklı teknik özelliklerde çok çeşitli silikon profil üretimi gerçekleştirmekteyiz. Fırın kapı contalarında kullanılan metal ekipmanlar ile uç ve köşe pimlerinin pek çoğu müşterilerimizle eş zamanlı olarak firmamız tarafından tasarlanmaktadır.

 

Elcab Kablo yalnızca ekstrüzyonlu ürünleri tedarik etmekle kalmayıp aynı zamanda üstün ve gelişmiş makine parkuru ile baskı ürünlerine dair de müşterilerine geniş bir seçenek sunmaktadır.

 

Elcab Kablo ulusal ve uluslararası alanlarda sahip olduğu kalite sertifikaları ile müşterilerine güven vermektedir. Üretimimiz esnasında her aşamada uyduğumuz ve uyguladığımız Kalite Yönetim Sistemi’miz ISO9001:2008’e göre hazırlanmış olup ürünlerimiz VDE, ROHS ve EAC gibi dünya genelinde kabul gören kalite birimleri tarafından sertifikalandırılmıştır. Bunu yanı sıra firmamız kalite sertifikası yelpazesini müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda geliştirmeyi amaç edinmektedir.

 

Elcab Kablo müşterilerinin ürünlerinin gelişim ve tasarımını sahip olduğu tecrübeli ve uzman teknik ekibiyle sürekli olarak desteklemekte ve bu doğrultuda kaliteyi arttırıcı, maliyeti düşürücü çözüm önerileri sunmaktadır.

 

Elcab Kablo istisnasız sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır. Üretim sistemimiz kalite üretmek ve bu kaliteyi üretimin her alanına yayıp düzenli proses kontrolleri ile daimiyetini sağlamak için tasarlanmış olup laboratuvar ve test alanlarımızda ölçüsel, elektriksek, fiziksel ve kimyasal analiz kontrolleri yapılmaktadır. Tedarikçilerimizle yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde tedarikçilerimizin laboratuvarları ile Alman VDE kalite birimi ve üniversiteler gibi özel kuruluşların laboratuvarlarında test ve ölçümlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

ELCAB KABLO SAHİP OLDUĞU KALİTE SERTİFİKALARI İLE ÜSTÜN ÜRÜN KALİTESİ SUNMAKTADIR.